RoarFun Interaktivní zážitky 
pro IT konference, kongresy
a technologické akce

MODERNÍ zábava s ❤︎

Zábava pro IT kongresy
a technologické akce

V RoarFun máme více než 10 let zkušeností se dodáváním zábavy na IT konference, kongresy a zákaznická setkání. Zajišťujeme moderní a interaktivní zábavu kdekoli
v Evropské unii pro zákazníky, jako jsou Oracle, DELL, Semrush, CheckPoint
a Arrow.

Upoutejte pozornost IT publika novými zážitky

Ve srovnání s tradiční zábavou přiláká naše interaktivní zábava více lidí a přinese nové zážitky. Je to nejlepší zábava pro IT kongresy a setkání se zákazníky - s možností uspořát soutěž a přidáním velkoplošných obrazovek, které přitáhnou pozornost návštěvníků.

Interaktivní zábava na klíč pro Vaši akci

Přidejte Vaše logo a přilákejte více návštěvníků na jakoukoli technickou konferenci. Vyzkoušejte naše závodní, letecké, sportovní, taneční a hudební interaktivní zážitky. Zábavu doručíme přímo na akci, o instalaci a obsluhu se postará náš týma RoarFun Wizards.

Od technologických akcí až po velké
IT konference

Našimi klienty jsou jak jednotlivci, tak malé i velké firmy, muzea, obce
a regiony. Vyberte si z naší hotové nabídky pro IT konference nebo nás kontaktujte e-mailem a rádi vyřešíme Vaše specifické požadavky.

Přenosné interaktivní zážitky pro děti i dospělé

Naše zážitky pro technické konference
jsou dostupné v podobě pronájmu samostatných simulátorů nebo na míru připravených balíčků. Naše trenažéry jsou snadno ovladatelné a vhodné pro děti
i dospělé.  Simulátory rychle sestavíme v jakémkoliv prostoru.

Přineste úžasné chvíle pro Vaše návštěvníky

Objednejte si moderní a interaktivní zábavu pro svou technologickou konferenci. Věříme, že dokážeme sblížit zákazníky, kolegy, přátele i celé rodiny. Neváhejte nás kontaktovat, rádi přiravíme skvělé zážitky i pro Vás!

VYBERTE SI Z BALÍČKŮ NEBO SI VYTVOŘTE VLASTNÍ

 • START 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT 1 den
  od
  25 070
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • ULTRA 1 den
  od
  45 080
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x letecký/závodní simulátor
  • 1x Top Pilot obrazovka + 3x trofej
  • 3x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy

Jsme z Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení zážitků pro IT konference?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání moderní zábavy  pro IT a technologické konference kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem zábavy na IT a technologické konference?

Ceny za pronájem zábavy na IT a technologické konference začínají od 11 225 Kč a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Pro akce nad 50 návštěvníků doporučujeme zvolit alespoň variantu Expert. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte i obsluhu počas konání IT konference / technologické akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení herního zařízení na IT konferenci, zodpoví veškeré dotazy a pomůže s organizací soutěže. Máme zkušenosti i s technologickými eventy, které trvaly více než týden. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění zážitku na IT konferenci?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší varianta pro IT konference potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Jak dlouho trvá zážitek pro jednoho návštěvníka na technologické konferenci?

Obvykle s klientem před technologickou akcí projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce IT akce. Jeden zážitek může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na jednu osobu je 6-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Je možné zajistit živý přenos zážitku na technologické / IT konferenci?

Ano, zážitek na technologické / IT konferenci je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. Můžeme také použít připojení na místě jako primární nebo záložní řešení.

Pořádáme IT konferenci / technologický event - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší zážitek pro Vaši technologickou akci / IT konferenci. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší IT akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem zábavy na IT veletrh / technologickou konferenci?

Pro pronájem zážitku na IT veletrh / technologickou konferenci potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechno naše zařízení funguje offline. Zařízení je energeticky úsporné, maximální spotřeba je 1,4 kW na jeden stánek.