Moderní zábava na vánoční večírky, mikulášské besídky a silvestrovské oslavy

Vánoční zábava s ❤️

Experti na vánoční zábavu

V RoarFun máme více než 10 let zkušeností se zajišťováním zábavy vánoční večírky, mikulášské besídky a silvestrovské oslavy
pro děti, mládež i dospělé. Umíme zajistit moderní a interaktivní zábavu pro jakoukoli akci kdekoli v EU.

Oživte své akce vánočním brandingem

Ve srovnání s tradiční zábavou přiláká interaktivní vánoční zábava více lidí
a přinese nové zážitky. Je to nejlepší zábava pro vánoční akce. Přilákejte
na své vánoční večírky více lidí.

Zábava, kterou Vám doručíme i ve vánočním shonu!

Přidejte vánoční přání a udělejte dojem
na návštěvníky. Užijte si naše závodní, letecké, sportovní, taneční a hudební interaktivní zážitky. Zařízení Vám dodáme
a nainstalujeme a obsluha RoarFun Wizards se postará o zábavu během akce.

Od malých vánočních večírků po velké firemní akce

Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivci, tak malé i velké firmy, muzea, obce
a regiony. Vyberte si z naší hotové nabídky zábavy pro vánoční večírky nebo nás kontaktujte e-mailem a my rádi splníme Vaše specifické požadavky..

Přenosné vánoční
a silvestrovské zážitky pro děti i dospělé

Naše vánoční zábava je k dispozici
v podobě pronájmu samostatných simulátorů nebo na míru připravených balíčků. Simulátory jsou snadno ovladatelné a vhodné pro děti i dospělé. Mobilní zařízení je rychle sestavitelné a hodí se do jakéhokoli prostoru.

Přineste radostné vánoční okamžiky
pro každého

Užijte si moderní a interaktivní zábavu na Vašem vánočním večírku. Věříme,
že dokážeme sblížit zákazníky, kolegy, přátele i celé rodiny prostřednictvím společných radostných momentů! Neváhejte nás kontaktovat, jsme
tu pro Vás.

VYBERTE SI Z BALÍČKŮ NEBO SI VYTVOŘTE VLASTNÍ

 • START 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT 1 den
  od
  25 070
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • ULTRA 1 den
  od
  45 080
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x letecký/závodní simulátor
  • 1x Top Pilot obrazovka + 3x trofej
  • 3x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení zážitků na vánoční večírek?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání moderní vánoční zábavy kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem zábavy na vánoční večírek?

Ceny za pronájem zábavy pro vánoční večírek začínají od 11 225 Kč a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Pro akce nad 50 návštěvníků doporučujeme zvolit alespoň variantu Expert. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte i obsluhu počas konání vánočního večírku?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení herního zařízení na vánočním večírku, zodpoví veškeré dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění zážitku na vánočním večírku?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší varianta pro vánoční večírek potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Jak dlouho trvá zážitek pro jednoho návštěvníka na vánočním večírku?

Obvykle s klientem před vánočním večírkem projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce vánoční akce. Jeden zážitek může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na jednu osobu je 6-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Je možné zajistit živý přenos zážitku z vánočního večírku?

Ano, zážitek z vánočního večírku je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. Můžeme také použít připojení na místě jako primární nebo záložní řešení.

Pořádáme vánoční večírek / silvestrovskou party atd. - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší vánoční zážitek pro Váš večírek. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší vánoční akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem zábavy na vánoční večírek / novoroční party?

Pro pronájem vánočního / novoročního zážitku potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechno naše zařízení funguje offline. Zařízení je energeticky úsporné, maximální spotřeba je 1,4 kW na jeden stánek.