RoarFun interaktivní zážitky
k pronájmu pro eventové sponzory
a partnery

BUĎTE ODLIŠNÍ

Zábava pro eventové sponzory

V RoarFun máme 10+ let zkušeností s přinášením zábavy pro sponzory konferencí, kongresů, městskýcha hudebních festivalů. Doručujeme moderní a interaktivní zábavu kdekoli v ČR, SK a Evropské unii pro zákazníky, jako jsou Audi, Porsche, Iveco, Oracle, DELL, and DHL.

Získejte si návštěvníky úžasnými zážitky

Ve srovnání s běžnou zábavou přiláká naše interaktivní zábava více lidí a přinese nové zážitky. Jedná se o nejlepší zábavu pro sponzorské a partnerské akce - s možností uspořádání soutěží a velkoplošnými obrazovkami, které přitáhnou návštěvníky.

Brandované interaktivní zážitky pro sponzory akcí

Přidejte Vaše logo a přitáhněte více návštěvníků na jakoukoli sponzorovanou akci. Užijte si závody, let, sportovní, taneční a hudební interaktivní zážitky. Zařízení Vám doručíme a nainstalujeme, o zábavu počas akce se postará naše obsluha RoarFun Wizards.

Od malých akcí až po velké hudební festivaly

Našimi zákazníky jsou jednotlivci, malé i velké firmy, muzea, obce
a regiony. Vyberte si z naší předpřipravené nabídky pro eventové sponzory nebo nás kontaktujte
e-mailem a naplníme Vaše specifické požadavky.

Mobilní interaktivní zážitky pro děti i dospělé

Naši zábavu pro eventové sponzory
nabízíme v podobě samostatného pronájmu  simulátorů nebo na míru připravených balíčků. Trenažéry jsou snadno ovladatelné a vhodné pro děti
i dospělé.  Zařízení je přenosné a rychle sestavitelné a hodí se do jakéhokoli prostoru vevnitř i venku.

Přineste veselé okamžiky pro každého

Vychutnejte si moderní a interaktivní zábavu pro Vaši sponzorovanou akci. Věříme, že umíme sblížit zákazníky, kolegy, přátele i celé rodiny prostřednictvím společně strávených radostných momentů! Kontaktujte nás, jsme tu pro Vás.

VYBERTE SI Z BALÍČKŮ NEBO SI VYTVOŘTE VLASTNÍ

 • START 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT 1 den
  od
  25 070
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • ULTRA 1 den
  od
  45 080
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x letecký/závodní simulátor
  • 1x Top Pilot obrazovka + 3x trofej
  • 3x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení zážitků pro sponzorské akce?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání moderní zábavy pro eventové sponzory kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem zábavy pro eventové sponzory a partnery?

Ceny za pronájem zábavy pro eventové sponzory začínají od 11 225 Kč a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Pro akce nad 50 návštěvníků doporučujeme zvolit alespoň variantu Expert. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte i obsluhu počas konání sponzorské akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení herního zařízení na sponzorské akci, zodpoví veškeré dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění zážitku na na sponzorské akci?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší varianta pro sponzorské akce potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Jak dlouho trvá zážitek pro jednoho návštěvníka na sponzorské akci?

Obvykle s klientem před sponzorskou akcí projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jeden zážitek může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na jednu osobu je 6-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Je možné zajistit živý přenos zážitku ze sponzorovaného eventu / festivalu?

Ano, zážitek z kterékoliv sponzorované akce je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. Můžeme také použít připojení na místě jako primární nebo záložní řešení.

Chceme představit sponzorství interaktivní cestou, jaká varianta se nejlépe hodí na moji akci? 

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší zážitek pro Vaši sponzorovanou akci. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší sponzorské akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem zábavy na sponzorskou akci?

Pro pronájem zážitku potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechno naše zařízení na sponzorské akce funguje offline. Zařízení je energeticky úsporné, maximální spotřeba je 1,4 kW na jeden stánek.