Virtuální realita na klíč s doručením a obsluhou po celé ČR. Pronájem VR na akce.

RoarFun VR nabízí nezapomenutelné zážitky ve virtuální realitě, které Vás přenesou do pohlcujících interaktivních světů. VR zážitky lze přizpůsobit dle Vašich požadavků – ať už jde o integraci s Vaší firemní značkou, nebo o zaměření na konkrétní téma. S RoarFun si můžete pronajmout virtuální realitu na jakoukoli akci. VR Vám doručíme a postavíme přímo v místě konání akce.

Pronájem VR pronájem virtuální reality pronájem VR RoarFun služby

Virtuální skok do jiného světa

Pronájem VR pro firemní večírek v EU ČR Brno Praha Olomouc. Pronájem VR na oslavu.

Závody

VR Závodní simulátor

Let

VR Letecký simulátor

Horror

VR Shooting zombies

Sport

Vesmír

Chernobyl VR

Apollo 11 VR

VR SHAKE - vibrační vesta pro start

Taneční VR

 VR SHAKE - vibrační vesta

Sci-Fi

Logické

Everest VR

Výběr 50+ interaktivních světů

Pronájem virtuální reality pro firemní akce. Pronájem VR na večírek Praha

Design a kompaknost

VR v estetickém provedení se hodí kamkoliv

Hygiena

Dezinfikujeme VR brýle po každém použití

Velká obrazovka

pro sledování her hráčemi bez brýlí

50+ her

zvolených speciálně na společenské akce

Tematická VR

Rádi připravíme hry podle tématiky

Pronájem VR pro Vaše akce snadno a rychle

S virtuální realitou RoarFun si odnesete neuvěřitelné zážitky

Virtuální realita s 6 možnostmi brandingu, obsluhou a doručením kamkoli v EU

Zajistili jsme VR zážitky
pro řadu značek a jsme připraveni přivést k životu
i Vaši vizi

NEZAPOMENUTELNÉ VR: umíme přidat Vaše logo k závodním nebo leteckým zážitkům

Vyberte si z našich VR akcí:

Navrženo pro uspokojení jakýchkoli požadavků a velikostí skupin

VR Fun (do 50 osob)

Ideální pro menší oslavy, teambuildingové akce nebo rodinné setkání. Umožněte účastníkům okusit nekonečné možnosti virtuální reality v útulném prostředí.

VR Expert (50-500 osob)

Pro středně velké akce, jako jsou firemní večírky, svatby či konference. Vytvořte nezapomenutelnou atmosféru díky atrakcím na míru a široké nabídce VR zážitků.

VR Ultra (500+ osob)

Pro velkolepé akce a oslavy, kde chcete zapojit co nejvíce lidí. Překročte hranice reality a ukažte účastníkům, co všechno lze ve virtuálním světě zažít.

 • VR FUN 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • VR EXPERT 1 den
  od
  27 775
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x VR letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • VR ULTRA 1 den
  od
  51 880
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x VR letecký/závodní simulátor
  • 1x Grand Pilot obrazovka
  • 3x obsluha Wizaard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Nabídku umíme přizpůsobit Vašim specifickým potřebám a požadavkům - kontaktujte nás na works@rentfun.com 
a naplňte své představy pomocí objednávky na míru.

Pronájem VR - podrobnosti: 

Virtuální realita Fun

Pronájem virtuální reality Fun obsahuje vše potřebné pro pořádání VR zážitků s omezeným prostorem nebo rozpočtem. Je vhodný pro soukromé akce a teambuildingy až do 50 účastníků. Je správnou volbou pro večírky, dětské oslavy, narozeniny a rodinná setkání. VR Fun je vhodná pro děti, teenagery i dospělé. Výběr her VR Fun se liší podle témat akce a zahrnuje závody, střílení, let, sci-fi nebo sporty. K dispozici jsou také zážitky VR: zážitek VR z Černobylu, zážitek VR Batman, zážitek VR Everest a další.

VR Fun doporučujeme pro: akce do 50 osob

VR Fun cena: cena na klíč začíná od 11 225 Kč

VR Fun je vhodný pro: vnitří i venkovní akce

Pro VR Fun potřebujete zajistit: napájení 220 V, prostor 2m x 2m

Virtuální realita Expert

Nejpopulárnější volbou je Virtuální realita Expert. Tato varianta je vhodná pro propagační akce a firemní oslavy až do 500 osob. Virtuální realita Expert je také výbornou volbou pro větší večírky, oslavy a svatby.

VR Expert doporučujeme pro: akce pro 50 – 500 osob

VR Expert cena: cena na klíč začíná od  27 775 Kč

VR Expert je vhodná pro: vnitří a venkovní akce

Pro VR Expert potřebujete zajistit: napájení 220, prostor 5m x 2m




Virtuální realita Ultra

Pronájem VR Ultra je vhodný pro akce s velkým počtem náštěvníků. Zážitky s VR Ultra jsou navrženy pro rychlé střídání hráčů. Zahrnuty jsou možnosti brandingu a soutěže.

VR Ultra doporučujeme pro: akce od 500 osob

VR Ultra cena: cena na klíč začíná od  51 880 Kč.

VR Ultra je vhodný pro: vnitří a venkovní akce

Pro VR Ultra potřebujete zajistit: napájení 220 V, prostor 10m x 2m

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Profesionální virtuální realita pro vaši akci v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě

Často kladené dotazy

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení virtuální reality

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání virtuální reality kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Umíte přidat moje logo do virtuální reality?

Nabízíme různé možnosti pro přidání Vašeho loga, textu nebo obrázku k našim VR závodním nebo leteckým simulátorům. Mezi tyto varianty patří umístění Vašeho loga do herního softwaru: na závodní auto zvenku, na závodní trať nebo na soutěžní obrazovku. Vlastníme komerční licence pro použití tohoto servisu na kterékoliv akce. Pro více informací navštivte naši stránku – RoarFun BrandMe

Kolik stojí pronájem virtuální reality?

Ceny za pronájem virtuální reality začínají od 11 225 Kč/den a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte k pronájmu virtuální reality i obsluhu počas konání akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení virtuální reality, zodpoví případné dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění virtuální reality?

Potřebný prostor závisí na výběru a velikosti obrazovek. Nejmenší varianta s VR potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta VR vyžaduje přibližně 3 × 3 metru na jeden VR stánek.

Můžeme si pronajmout virtuální realitu pro venkovní akci?

Ano, naši virtuální realitu je možné používat i venku. V případě venkovní akce se prosím ujistěte, že můžete zajistit odpovídající přístřeší, například stan nebo střechu, aby bylo VR zařízení chráněno před přímým slunečním světlem, deštěm a větrem.

Jak dlouho trvá hra jednoho hráče ve virtuální realitě?

Obvykle s klientem před akcí projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jedna hra ve virtuální realitě může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba hry ve virtuální realitě je je 5-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Můžeme uspořádat soutěž o nejlepšího hráče ve virtuální realitě

Ano, existují dvě možnosti: soutěžit o nejlepší čas na jednom VR stánku anebo propojit dva nebo více VR stánků přes síť. Obvykle doporučujeme soutěžit o nejlepší čas na jednom VR stánku, jinak se může stát, že druhý VR stánek nebude využíván naplno, pokud se čeká na dokončení závodu na jiném stánku. Pro zaznamenání nejlepších časů můžeme použít více závodních simulátorů a výsledky zobrazit na soutěžní obrazovce RoarFun Grand Prize. O soutěž se postará naše obsluha.

Je možné zajistit živý přenos ze zážitku ve virtuální realitě

Ano, z VR zážitku je možné vysílat živé přenosy dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě.

Mám zájem o pronájem virtuální reality - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší VR zážitek pro Vaši akci. Vyplňte prosím náš magický formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem VR zážitků. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem virtuální reality?

Pro pronájem virtuální reality potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechny naše VR zážizky fungují offline. Virtuální realita je energeticky úsporná, maximální spotřeba 1,4 kW na jeden stánek s VR v maximální konfiguraci s pohyblivou platformou a 85 palcovou obrazovkou.