Závodní autodráha 
k pronájmu na Vaši akci. Půjčovna závodní autodráhy snadno a rychle.

S naší analogovou závodní dráhou Vám přinášíme klasický závodní zážitek! Vyzkoušejte si závody
s našimi autíčky v měřítku 1:32, užijte si adrenalin
v zatáčkách a sledujte, jak se vám zvyšuje počet kol. S naší závodní autodráhou zažijete závodní nadšení jako nikdy předtím! Vytvořeno podle skutečných závodních tratí, jako například Circuit de Barcelona-Catalunya nebo Nürburgring.
Pronájem závodní autodráhy pro vaši akci. Pronájem závodní dráhy Slot cars Race track snadno a rychle.

Závodní autodráha přináší skvělou zábavu pro všechny bez ohledu na věk nebo pohlaví

Závodní autodráha EXPERT

Digitální závodní autodráha je dlouhá 30 až 50 metrů a je možné ji doplnt exkluzivní brandovanou obrazovkou RoarFun Grand Prize pro zobrazení nejlepších závodních časů. Závodní autodráhu lze dodat s kabelovými nebo bezdrátovými ovladači. Závodní autodráha Expert podporuje simulaci spotřeby paliva, Pit Lane (po několika kolech je třeba doplnit palivo, jinak se auto zpomalí) a možnost nastavení simulace brzd, takže je rájem pro zaryté fanoušky závodních drah. Závodní tratě můžeme postavit podle skutečných závodních okruhů nebo navrhnout vlastní trať ve Vašem prostoru kolem objektů, jako jsou automobily, a přivést tak Vaši vizi k životu.
Děti, mládež a dospělíNízká úroveň aktivityRozměry: od 6x 2 mNapájení: 220V
Pronájem závodní dráhy pro automobily na párty oslavy. Pronájem závodní dráhy pro automobily Praha

from 1100 EUR / 1 day

Vytvořeno podle skutečných tratí

Používáme návrhy tratí podle skutečné mapy reálných závodních tratí

Pro děti i dospělé

Perfektní pro všechny věkové kategorie, super snadné ovládání

Velmi spolehlivé

Vždy dorazíme s náhradními komponenty

Super přenosné

Instalace v jakémkoliv prostoru

Soutěž o nejlepší čas

Integrován je špičkový systém pro měření kol, který zobrazuje výsledky na značkové obrazovce

Details

Závodní autodráha Expert  - podrobnosti

„Závodní autodráha Expert“ obsahuje digitální dráhu o délce 30 – 50 metrů (v závislosti na dráze), až 6 autíček v měřítku 1:32, kabelové nebo bezdrátové ovladače, počítadlo kol, konzoli pro nastavení rychlostních limitů, dráhu PIT STOP a konzoli pro simulaci spotřeby paliva.

Půjčovna závodní autodráhy Expert je určena pro všechny milovníky závodních tratí! Založeno na realistických tratích, jako je například Circuit de Barcelona-Catalunya nebo Nürburgring. Je možné připravit jakoukoli trať založenou na reálných okruzích. Vynikající volba pro soukromé i veřejné akce s použitím v interiéru i exteriéru – firemní akce, oslavy, prezentace, konference, roadshow atd. Závody až 6 vozů současně v měřítku 1:32 (délka přibližně 14 cm). Všechna autíčka mají funkční přední a zadní brzdová světla. Digitální autodráha umožňuje snadno hráčům měnit jízdní pruhy přímo pomocí ovladače, což zajišťuje realistické předjíždění a maximální zábavu! Závodní autodráha Expert podporuje nastavení rychlostních limitů pro autíčka, což zaručuje, že dráhu zvládnou i začátečníci, díky tomu je skvělou zábavou pro děti i dospělé!

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy:

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení závodní autodráhy?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání závodní autodráhy kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem závodní autodráhy?

Ceny za pronájem závodní autodráhy začínají od 1090 EUR/den a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte k pronájmu závodní autodráhy i obsluhu počas konání akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení závodní autodráhy, zodpoví případné dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění závodní autodráhy?

Potřebný prostor závisí na výběru a počtu obrazovek. Nejmenší závodní autodráha potřebuje přibližně 6 x 2 metry, zatímco největší varianta vyžaduje přibližně 10 x 3 metry.

Můžeme si pronajmout závodní autodráhu pro venkovní akci?

Ano, naši závodní autodráhu je možné používat i venku. V případě venkovní akce se prosím ujistěte, že můžete zajistit odpovídající přístřeší, například stan nebo střechu, aby bylo zařízení chráněno před přímým slunečním světlem, deštěm a větrem.

Jak dlouho trvá jízda jednoho hráče na závodní autodráze?

We usually discuss details with the client before an event and adjust the slot cars race track game play time based on the expected quantity of participants, schedule, and event concept. One try on a slot car short race track can be as short as 3 minutes, with 1-2 minutes to change players. The recommended time on a longer race track is 5-8 minutes per try, with 2-3 minutes in between to change playes.

Mám zájem o pronájem závodní autodráhy - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat nejlepší závodní autodráhu pro Vaši akci. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Je možné zajistit živý přenos závodů na závodní autodráze?

Ano, závody na závodní autodráze je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. 

Co potřebuji zajistit pro pronájem závodní autodráhy?

Pro pronájem závodní autdríhy potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Zařízení je energeticky úsporné.