RoarFun interaktivní zážitky
pro veletrhy, výstavy nebo EXPO

Získejte VÍCE a více návštěvníků

Moderní zábava
pro veletrhy a výstavy

V RoarFun máme více než 10 let zkušeností se zajišťováním zábavy pro veletrhy, EXPO, výstavy a prodejní akce. Dodáváme moderní a interaktivní zábavu kdekoliv Evropské unii pro zákazníky, jako jsou Total, ExxonMobil, ABB, Honeywell, GE, Audi, Porsche, and Skoda.

Přilákejte davy novými zážitky

Ve srovnání s tradiční zábavou přiláká interaktivní zábava návštěvníků a přinese nové zážitky. Je to nejlepší zábava pro veletrhy - s možností uspořádání soutěží a velkoplošnými obrazovkami, které přitáhnou pozornost návštěvníků.

Brandovaná interaktivní zábava pro EXPO

Přidejte Vaše logo a přilákejte více návštěvníků na jakoukoli výstavu nebo EXPO. Vychutnejte si naše závodní, letecké, sportovní, taneční a hudební interaktivní zážitky. Zařízení Vám dodáme
a nainstalujeme, o zábavu během eventu
se postará naše obsluha RoarFun Wizards.

Od soukromých akcí po mezinárodní EXPO

Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivci, tak malé i velké firmy, muzea, obce
a regiony. Vyberte si mezi připravenými balíčky pro veletrhy nebo nás kontaktujte e-mailem a my rádi splníme Vaše konkrétní požadavky.

Moderní interaktivní zážitky pro děti i dospělé

Přinášíme zábavu pro výstavy
v podobě pronájmu samostatných simulátorů nebo na míru připravených balíčků. Simulátory jsou díky snadnému ovládání vhodné pro děti i dospělé. Mobilní trenažér je rychle sestavitelný a hodí se do jakéhokoli prostoru, včetně venkovních prostor.

Přineste radostné okamžiky pro Vaše návštěvníky

Objednejte si moderní a interaktivní zábavu pro EXPO nabo veletrh. Věříme, že dokážeme sblížit zákazníky, kolegy, přátele i celé rodiny prostřednictvím společných radostných momentů! Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

VYBERTE SI Z BALÍČKŮ NEBO SI VYTVOŘTE VLASTNÍ

 • START 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT 1 den
  od
  25 070
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • ULTRA 1 den
  od
  45 080
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x letecký/závodní simulátor
  • 1x Top Pilot obrazovka + 3x trofej
  • 3x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení zážitků pro EXPO a výstavy?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání moderní zábavy pro EXPO, výstavy a veletrhy kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem zábavy na výstavu nebo EXPO?

Ceny za pronájem zábavy pro EXPO nebo výstavu začínají od 11 225 Kč a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Pro akce nad 50 návštěvníků doporučujeme zvolit alespoň variantu Expert. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte i obsluhu počas konání EXPO nebo výstavy?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení herního zařízení na EXPO nebo výstavě, zodpoví veškeré dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění zážitku na EXPO nebo výstavě?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší varianta pro EXPO nebo výstavu potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Jak dlouho trvá zážitek pro jednoho návštěvníka na výstavě / EXPO??

Obvykle s klientem před výstavou / EXPO projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jeden zážitek může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na jednu osobu je 6-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Je možné zajistit živý přenos zážitku z výstavy / veletrhu / EXPO?

Ano, zážitek z výstavy /veletrhu / EXPO je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. Můžeme také použít připojení na místě jako primární nebo záložní řešení.

Máme stánek na veletrhu / EXPO, výstavě atd. - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší zážitek pro jakoukoliv výstavu, veletrh nebo EXPO. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem zábavy na výstavu / EXPO / veletrh?

Pro pronájem zážitku na výstavu, EXPO nebo veletrh potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechno naše zařízení funguje offline. Zařízení je energeticky úsporné, maximální spotřeba je 1,4 kW na jeden stánek.