RoarFun Wizards
Základ pro naše služby

Vize

Naší vizí je zajišťovat úžasnou zábavu s obsluhou v místě Vaší akce, kde se návštěvníci mohou bavit, ať už jsou to děti, teenageři nebo dospělí. RoarFun Wizards jsou ti, díky kterým naše vize ožívá.

Školení

Každý člen týmu Wizards prochází rozsáhlým školením. Vzděláváme je v tom, jak nejlépe zaujmout návštěvníky, jak upřednostnit bezpečnost a hygienu, jak zajistit, aby dokázali zodpovědět všechny možné dotazy, a jak je prezentovat množstvím pozitivní energie. Wizards jsou základem našich služeb; pomáhají nám vytvářet kouzelnou zábavní atmosféru.

Dynamický přístup

Vážíme si času, který věnujeme každému návštěvníkovi. Proto byli naši Wizards vyškoleni, aby mohli dynamicky upravovat herní zážitek na základě fronty lidí. Při delší frontě obsluha změní zážitek tak, aby si ho mohlo užít více lidí. Při menším počtu lidí upřednostníme kvalitu samotného zážitku.

Jsou opravdu jedni z nejlepších

Naši Wizards stojí za vší tou úžasnou magií

Najímáme pro úsměv

RoarFun Wizards jsou naši bojovníci. Absolvujeme mnoho pohovorů, abychom se ujistili, že najdeme ty nejlepší. Všichni Wizards přináší ohromné množství pozitivní energie, mluví plynně anglicky a místní jazyk na úrovni C2 je samozřejmostí.

Úžasné soutěže

RoarFun Wizards se postarají o jakoukoli soutěž, která Vás napadne, ať už se jedná o závody/let s cílem získat co nejlepší čas, nebo o komplexní soutěž s týmy postupujícími do semifinále a finále.

Wizards vytváří magické okamžiky pro všechny

Věříme, že dokážeme sblížit zákazníky, kolegy, přátele i celé rodiny prostřednictvím společných radostných momentů! Wizards jsou ti, kteří to dokáží uskutečnit.

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.