Simulátor stíhačky
k pronájmu. Půjčovna simulátoru stíhačky
na Vaši akci snadno
a rychle

Intenzivní adrenalinový zážitek z tryskových stíhaček přímo u Vás. Odstartujte svůj letoun z paluby letadlové lodi. Pusťte se do souboje proti virtuálnímu protivníkovi v legendárním letounu F14 Tomcat - stejném, který pilotoval Maverick v prvním a druhém díle filmu. Snadné ovládání pro děti i dospělé.
Pronájem stíhacího tryskového simulátoru Pronájem stíhačky simulátory stíhačky pohyblivý simulátor s RoarFun obsluhou

ADRENALINOVÝ ZÁŽITEK 
s doručením a obsluhou přímo na Vaši akci

Vzlétněte z letadlové lodi
a zaútočte na věž!
Je to přesně jako v tom slavném filmu z roku 1986. 

INTENZIVNÍ BITVA
Pusťte se do virtuálního souboje jako v legendárním filmu Top Gun!

Neuvěřitelně skutečné! 
Letoun F14 Thomcat je ten stejný, který byl použit
ve filmové serii Top Gun.

Simulátor stíhačky EXPERT

Adrenalinové zážitky nové úrovně. Pohyblivý trenažér stíhačky Expert používá repliku ovládání stíhačky a 3D platformu schopnou imitovat naklánění, brzdění a efekty nerovného terénu - zažijte intenzivní letový souboj. Virtuální realita nebo 3Real MAX obrazovky s panoramatickým obrazem až 4,5 m. Na stíhačce a na soutěžní obrazovce RoarFun Grand Prize jsou k dispozici možnosti brandingu.
Děti, mládež a dospělíStřední úroveň aktivityRozměry: 2 x 2 m | 5.5 x 2.5 mNapájení: 220V
Pronájem stíhačky f14 Maverick Top Gun Ostrava, Olomouc, Liberec s dodáním a podporou. Pronájem simulátorů proudových stíhaček na narozeninovou akci na klíč s RoarFun
 • EXPERT
  1 den
  16 625
  od
  • Obsluha a instalace
  • 1 x obrazovka 75 palců
  • Komerční licence
  • Pohyblivá platforma - volitelné
  • Virtuální realita - volitelné
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT
  3 dny
  34 680
  od
  • Obsluha a instalace
  • 1 x obrazovka 75 palců
  • Komerční licence
  • Pohyblivá platforma - volitelné
  • Virtuální realita - volitelné
  • Upgrade k dispozici

Plně flexibilní konfigurace

Nabízíme možnost zvolit si velikosti obrazovky, přidat soutěžní obrazovku a vybrat si ze tří variant brandingu.

Pro všechny generace

Simulátor stíhačky si pronajměte s rychle nastavitelnou sedačkou.

Nejvyšší spolehlivost

Vždy přijedeme na Vaši akci s náhradními komponenty.

Mobilní trenažér

Trenažér stíhačky je super kompaktní a vejde se do každého prostoru.

100% Realistický zážitek

VR, jedna obrazovka nebo 3Real MAX obrazovky v délce až 4,5 m - maximálně adrenalinový zážitek.

Simulace stíhačky Expert - podrobnosti

Trenažér stíhačky Expert zahrnuje repliku ovládání stíhačky, výkonný počítač a volitelnou 3D pohyblivou platformu. Nabízíme možnost zvolit si let kdekoli na světě a  nastavit povětrnostní podmínky, roční období a čas.

Trenažér stíhačky Expert přináší realistický zážitek z letu s efekty naklánění, akcelerace a brzdění. Náš certifikovaný pohyblivý systém dokáže vyvinout přetížení až 2G. Máte na výběr z různých možností konfigurace, včetně virtuální reality, různých velikostí obrazovek nebo impozantních panoramatických 3Real obrazovek. Naše obsluha hráče provede školením a ochotně zodpoví veškeré dotazy. Díky mnoha možnostem přizpůsobení je trenažér stíhačky Expert vhodný pro začátečníky, pokročilé i profesionály.

Půjčovna simulátoru letu stíhačkou je výbornou volbou pro vánoční večírky, teambuilding nebo jakékoliv jiné firemní akce – promo/PR, veletrhy, konference a festivaly. Je to fantastické překvapení pro narozeninové oslavy. Obohaťte svou akci o simulátor stíhačky, který Vám poskytne nezapomenutelný a vzrušující letový zážitek. Pro nejvíce pohlcující zážitek si můžete vybrat panoramatickou obrazovku 3Real MAX (o délce 4,5 metru), díky níž si budete připadat jako v kokpitu skutečného stíhacího letounu.

Objednávka

Máte dotazy?
jméno a příjmení *
firma
telefonní číslo *
E-mail *
VÁŠ DOTAZ

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zodpovězení Vašeho dotazu. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Simulátor stíhačky ULTRA

Ultra představuje simulátor stíhačky v nejlepším provedení: pohybová platforma
s certifikací FIA, 5-metrová obrazovka 3Real a všechny možnosti brandingu. RoarFun GrandPrize s 85palcovou obrazovkou zahrnuje TOP 3 trofeje pro vítěze soutěže stíhacích letounů. Zahrnuty jsou služby jako RoarStream obrazovka pro živý nebo offline přenos a rezervační systém RoarFun Reserve, který umožňuje rezervace slotů
pro návštěvníky před akcí. 
Mládež a dospělíStřední úroveň aktivityRozměry: 5.5 x 2.5 mNapájení: 220V
Pronájem Jet Fighter simulátoru Top Gun Bratislava, Praha, Brno s dodáním a obsluhou. Pronájem simulátorů proudových stíhaček na narozeninovou oslavu na klíč s RoarFun
 • ULTRA 1 den
  doprava po ČR zdarma
  89 180
  +50% další den
  • Obsluha a instalace
  • Vše z varianty EXPERT
  • RoarFun Grand Prize
  • 3Real obrazovka 3x85 palců
  • RoarFun Reserve
  • RoarStream
  • Branding ULTRA
 • ULTRA 3 dny
  doprava po ČR zdarma
  148 160
  +70% další 3 dny
  • Obsluha a instalace
  • Vše z varianty EXPERT
  • RoarFun Grand Prize
  • 3Real obrazovka 3x85 palců
  • RoarFun Reserve
  • RoarStream
  • Branding ULTRA

Kvalita v první řadě

Přinášíme nejrealističtější přenosný trenažér stíhačky.

Ultra v nejlepší konfiguraci

Součástí je RoarStream živý přenos a RoarFun systém pro rezervací slotů s předstihem.

Stále super mobilní velikost

Simulátor letu stíhačkou se vejde do každého prostoru.

Neuvěřitelná spolehlivost

Dorazíme s náhradními komponenty pro důkaz nejvyšší spolehlivosti.

Doručení zdarma po ČR a SR

Pronajměte si simulátor stíhačky Ultra a užijte si doručení zdarma v rámci Česka a Slovenska.

Trenažér stíhačky Ultra - podrobnosti

Půjčovna simulátoru stíhačky Ultra obsahuje vše z varianty Expert s kombinací VR a panoramatických obrazovek 3Real. Zahrnuty jsou všechny naše možnosti brandingu – zvyšte zapamatovatelnost své akce začleněním Vašeho loga, textu nebo tématických obrázků na stíhací letoun a na Grand Prize obrazovku. Branding na stíhacím letounu je viditelný během rychlého úvodního školení.

Pro trenažér letu stíhačkou Ultra nabízíme možnost instalace panoramatické 3Real MAX obrazovky (délka 4,5 metru) pro autentický pohled do kokpitu – stejně jako ve skutečné stíhačce. Vydejte se do oblak s naším trenažérem proudového letu a nechte se přenést virtuální realitou do role skutečného pilota tryskové stíhačky. Díky soutěžní obrazovce RoarFun Grand Prize můžete soutěžit o nejlepší čas a získat trofeje pro 3 nejlepší piloty.

Naše profesionální obsluha zajišťuje bezproblémový provoz, pomáhá s nastavením simulátoru pro dokonalý zážitek z letu, poskytuje hráčům rychlou instruktáž a je k dispozici pro zodpovězení veškerých dotazů. Simulátor stíhačky Ultra je vhodný pro všechny- začátečníky, nadšence i skutečné profesionály. Díky pohlcující virtuální realitě, pohyblivé platformě a obrovským obrazovkám zajišťuje tato varianta simulátoru skutečně unikátní zážitek.

Objednávka

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy:

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení simulátoru stíhačky?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání simulátoru stíhačky kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem simulátoru stíhačky?

Ceny za pronájem simulátoru stíhačky začínají od 16 625 Kč/den a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Nabízíte pronájem simulátoru stíhačky s oficiálně licencovanými komponenty?

Ano, k ovládání letounu používáme oficiálně licencovanou leteckou páku US Air Force. Pohyblivý systém pro simulátor stíhačky je certifikován FIA.

Zajistíte k pronájmu simulátoru stíhačky i obsluhu počas konání akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení simulátoru stíhačky, zodpoví případné dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění simulátoru stíhačky?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší simulátor stíhačky potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco simulátor stíhačky v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Můžeme si pronajmout simulátor stíhačky pro venkovní akci?

Ano, naše pohyblivé simulátory stíhačky je možné používat i venku. V případě venkovní akce se prosím ujistěte, že můžete zajistit odpovídající přístřeší, například stan nebo střechu, aby bylo zařízení chráněno před přímým slunečním světlem, deštěm a větrem.

Jak dlouho trvá let jednoho hráče na simulátoru stíhačky?

Obvykle s klientem před akcí projednáme podrobnosti a upravíme délku leteckého zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jeden let na simulátoru stíhačky může trvat pouhé 4 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na pohyblivém simulátoru stíhačky s virtuální realitou je 6-9 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Umíte přidat moje logo na simulátor stíhačky?

Nabízíme různé možnosti pro přidání Vašeho loga, textu nebo obrázku k našim simulátorům stíhačky. Mezi tyto varianty patří umístění Vašeho loga do herního softwaru: dovnitř stíhačky, na stíhačku zvenku nebo na soutěžní obrazovku. Pro více informací navštivte naši stránku  – RoarFun BrandMe

Je možné zajistit živý přenos z letu na simulátoru stíhačky?

Ano, z letu na simulátoru stíhačky je možné vysílat živé přenosy dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě.

Můžeme uspořádat soutěž o nejlepšího pilota na simulátoru stíhačky?

Ano, nabízíme možnost soutěže o nejlepší čas na dosažení určité nadmořské výšky. K měření nejlepšího času můžeme použít více simulátorů stíhacích letounů a výsledky odeslat na soutěžní obrazovku RoarFun Grand Prize. O soutěž se postará naše obsluha.

Jaký je rozdíl mezi simulátorem stíhačky s VR a simulátorem stíhačky s 3Real obrazovkami?

Virtuální realita může nabídnout nejlepší zážitek. Pronájem simulátoru stíhačky s VR je nejlepší volbou při omezeném prostoru. Nevýhodou je, že někteří lidé se necítí ve VR dobře. Někteří lidé by virtuální realitu se simulátorem stíhačky nevyzkoušeli, protože s VR mají špatné zkušenosti. Obrazovky 3Real zahrnují 3 velké obrazovky vedle sebe, díky tomu je velikost obrazu stejná jako ve skutečné stíhačce. Technologie 3Real je nejlepší k přilákání co nejvíce lidí a maximální přitáhnutí pozornosti.

Co potřebuji zajistit pro pronájem simulátoru stíhačky?

Pro pronájem VR simulátoru stíhačky potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechny naše simulátory stíhačky fungují offline. Simulátor stíhačky je energeticky úsporný, maximální spotřeba 1,4 kW na jeden stánek se simulátorem stíhačky s 3Real 3x85palcovými obrazovkami a jednou další obrazovkou pro zobrazení nejlepších výsledků v soutěži.