Nejlepší narozeninová zábava
Fantastické překvapení
pro narozeninovou party

Oslava narozenin s ❤️

Oslavujte
v supermoderním stylu

V RoarFun máme více než 10 let zkušeností se zajišťěním zábavy na oslavy
a narozeninové party pro děti, mládež
i dospělé. Přinášíme úžasná překvapení
k 30., 40. a 50. narozeninám. Zábavu dodáváme kamkoli v EU.

Interaktivní narozeninová zábava

Ve srovnání s tradiční zábavou nabízí interaktivní zábava více lidí a přinese nové zážitky. Přínášíme top zábavu
pro narozeninové překvapení pro muže
i ženy všech věkových kategorií. 

Narozeninové zážitky, které doručíme kamkoliv

Přidejte přání k narozeninám a udělejte dojem na Vaše hosty. Užijte si naše fantastické závodní, letecké, sportovní, taneční a hudební interaktivní zážitky. Zážitky Vám dodáme a nainstalujeme a obsluha RoarFun Wizards se postará o zábavu během oslavy.

Od malých oslav
po velké narozeninové akce

Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivci, firmy, muzea, obce a kraje. Vyberte si z naší hotové nabídky zábavy pro narozeninové oslavy nebo nás kontaktujte e-mailem a my rádi splníme Vaše specifické přání.

Přenosné narozeninové zážitky pro děti i dospělé

Naše zábava pro narozeninové oslavy je k dispozici v podobě zapůjčení samostatných simulátorů nebo na míru sestavených balíčků. Trenažéry jsou snadno ovladatelné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Mobilní zařízení je rychle nainstalujeme a je umístíme do jakéhokoli prostoru, včetně venkovních prostor.

Přineste radostné okamžiky pro Vaše narozeninové hosty

Užijte si jedinečné narozeninové překvapení a zajistěte moderní zábavu pro Vaši oslavu. Věříme, že dokážeme sblížit rodiny, zákazníky, kolegy i přátele prostřednictvím společných radostných chvil! Jsme tu pro Vás.

VYBERTE SI Z BALÍČKŮ NEBO SI VYTVOŘTE VLASTNÍ

 • START 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT 1 den
  od
  25 070
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • ULTRA 1 den
  od
  45 080
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x letecký/závodní simulátor
  • 1x Top Pilot obrazovka + 3x trofej
  • 3x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy

Jsme z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Plzně atd. Kde všude je možné doručení zážitků pro narozeninovou oslavu?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání moderní zábavy pro narozeninové oslavy kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem zábavy na narozeninovou oslavu?

Ceny za pronájem zábavy pro narozeninovou oslavu začínají od 11 225 Kč a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Pro akce nad 50 návštěvníků doporučujeme zvolit alespoň variantu Expert. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte i obsluhu počas konání narozeninové akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení herního zařízení na narozeninové oslavě, zodpoví veškeré dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění zážitku na narozeninové oslavě?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší varianta pro narozeninovou oslavu potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Jak dlouho trvá zážitek pro jednoho návštěvníka na narozeninové oslavě?

Obvykle s klientem před narozeninovou oslavou projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jeden zážitek může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na jednu osobu je 6-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Je možné zajistit živý přenos zážitku z narozeninové oslavy?

Ano, zážitek z narozeninové oslavy je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. Můžeme také použít připojení na místě jako primární nebo záložní řešení.

Pořádáme narozeninovou party / oslavu výročí - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší zážitek pro Vaši narozeninovou oslavu. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší narozeninové akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem zábavy na narozeninovou oslavu?

Pro pronájem zážitku pro narozeninovou oslavu potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechno naše zařízení funguje offline. Zařízení je energeticky úsporné, maximální spotřeba je 1,4 kW na jeden stánek.