RoarFun interaktivní zážitky
pro propagační a PR akce,
prezentaci a reklamu

PŘEDVEĎTE značky atraktivní cestou

Zábava pro promo akce
a reklamy

V RoarFun máme více než desetileté zkušenosti v zajišťování zábavy pro propagační akce, PR akce, prezentaci produktů a reklamu. Připravujeme moderní a interaktivní zábavu kdekoli v ČR a EU pro zákazníky, jako jsou Velo McLaren, Audi, Porsche, Hyundai, DHL, and Oracle.

Interaktivní zážitky jako magnet pro Vaše návštěvníky

Interaktivní zábava oproti tradiční zábavě zaujme více lidí a přinese nové zážitky. Je to ideální zábava
pro prezentace a promo eventy. Přitáhněte návštěvníky pomocí moderních a interaktivních technologií.

Brandovaná interaktivní zábava pro promo akce
a reklamy

Integrací Vašeho loga přilákáte ještě více návštěvníků. Užijte si naše závodní, letecké, sportovní, taneční a hudební interaktivní zážitky. Zábavu Vám dodáme
a nainstalujeme, o zážitky v průběhu eventu se bude starat naše obsluha RoarFun Wizards.

Od malých PR akcí až po komerční produkce

Mezi našimi zákazníky najdete jak jednotlivce, tak malé i velké firmy, muzea, obce a regiony. Můžete si zvolit z naší hotové nabídky zábavy pro promo akce nebo nás kontaktujte e-mailem a my rádi vyřešíme Vaše specifické požadavky.

Moderní interaktivní zážitky pro děti i dospělé

Naše zážitky pro promo akce je k dispozici
v podobě pronájmu samostatných trenažérů nebo na míru připravených balíčků. Simulátory se snadno ovládají a jsou vhodné pro děti i dospělé. Technika je rychle sestavitelná a vejde se do jakéhokoli prostoru, včetně venkovních prostor.

Přineste radostné okamžiky pro Vaše hosty

Objednejte si moderní a interaktivní zábavu pro Váš promo event. Věříme, že dokážeme sblížit zákazníky, kolegy, přátele i celé rodiny a přinést skvělé zážitky pro všechny! Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás.

VYBERTE SI Z BALÍČKŮ NEBO SI VYTVOŘTE VLASTNÍ

 • START 1 den
  od
  11 225
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT 1 den
  od
  25 070
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 1x letecký/závodní simulátor
  • 2x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
 • ULTRA 1 den
  od
  45 080
  +50% další den
  • 1x VR zábavní stánek
  • 2x letecký/závodní simulátor
  • 1x Top Pilot obrazovka + 3x trofej
  • 3x obsluha Wizard počas akce
  • Upgrade k dispozici
Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Často kladené dotazy

Jsme z UK, EU, UAE, USA, atd. Kde všude je možné doručení zážitků pro PR eventy?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání moderní zábavy pro promo eventy kdekoli v Česku i po Evropě, včetně Prahy, Bratislavy, Vídně, Berlína nebo Londýna. Ceny se vypočítávají individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Pro země mimo Evropu využíváme komerční doručovací společnosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem zábavy na promo akci?

Ceny za pronájem zábavy pro promo akci začínají od 11 225 Kč a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Pro akce nad 50 návštěvníků doporučujeme zvolit alespoň variantu Expert. Na objednávky mimo EU se mohou vztahovat daně. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Zajistíte i obsluhu počas konání promo akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení herního zařízení na promo akci, zodpoví veškeré dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění zážitku na promo eventu?

Potřebný prostor závisí na výběru zábavy a počtu obrazovek. Nejmenší varianta pro promo akci potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco největší varianta v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Jak dlouho trvá zážitek pro jednoho návštěvníka na promo akci?

Obvykle s klientem před promo akcí projednáme podrobnosti a upravíme délku zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jeden zážitek může trvat pouhé 3 minuty a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na jednu osobu je 6-8 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Je možné zajistit živý přenos zážitku z promo akce?

Ano, zážitek z promo akce je možné vysílat živě dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě. Můžeme také použít připojení na místě jako primární nebo záložní řešení.

Pořádáme promo akci / natáčení reklamy atd. - která varianta se nejlépe hodí na moji akci?

Máme více něž 10 let zkušeností a rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší zážitek pro Vaši promo akci. Vyplňte prosím náš formulář a uveďte potřebné údaje o akci, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší řešení. Případně nás můžete kontaktovat e-mailem a sdělit nám podrobnosti o Vaší promo akci, jako je počet účastníků, věkové kategorie, převažující pohlaví, téma akce a odhadovaný rozpočet. Tyto údaje nám pomohou připravit pro Vás tu nejlepší nabídku. Rádi splníme jakékoliv Vaše individuální požadavky na pronájem simulátoru. Realizovali jsme speciální projekty pro značky Škoda, Mercedes, Audi, DHL. Jsme připraveni na nové výzvy!

Co potřebuji zajistit pro pronájem zábavy na promo akci?

Pro pronájem zážitku potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechno naše zařízení na promo akce funguje offline. Zařízení je energeticky úsporné, maximální spotřeba je 1,4 kW na jeden stánek.