Letecký simulátor na Vaši akci. Pronájem  leteckých simulátorů
s obsluhou a dopravou

S RoarFun si můžete pronajmout letecký trenažér na jakoukoli akci. Nejlepší letecké zážitky na Vaší akci kdekoli po ČR. Pronajměte si mobilní letecký simulátor s oficiálně licencovanými komponenty Boeing nebo Airbus, VR nebo 3Real obrazovkami. Přidejte na letadlo Vaše logo pro nezapomenutelný letecký zážitek.
Půjčovna leteckých simulátorů Brno, Praha, Liberec. Pronájem leteckých simulátorů plný letový pohybový simulátor se službami RoarFun

Zažijte úchvatné scenérie 
a úžasné lety na své akci kdekoli v EU

Pro lásku z létání:
Vzlétněte z více než 20.000 letišť kdekoli na světě

UŽIJTE SI LET
Úžasný zážitek s Airbus nebo Boeing  licencovanými komponenty

Přidejte své logo na letadlo
Vlastníme komerční licence
na jakoukoliv akci

Letecký simulátor EXPERT

Přenosný letecký zážitek pro Vaši akci s replikou ovládání plynu a brzd z Boeingu. Náš pohyblivý letecký trenažér nabízí 3D platformu se schopností náklonu, brzdění
a terénních efektů - zažijte pocit z pilotování letadla. Pohyblivá plošina umožní vychutnat si letecký zážitek naplno. Virtuální realita nebo obrazovky 3Real MAX
s panoramatickým obrazem až 4,5 m. Možnosti brandingu jsou k dispozici na letadle zvenku nebo na soutěžní obrazovce Velké ceny RoarFun.
Děti, mládež a dospělíStřední úroveň aktivityRozměry: 2 x 2 m | 5.5 x 2.5 mNapájení: 220V
Pronájem letového simulátoru VR Expert. Pronájem letového simulátoru pohybu
 • EXPERT
  1 den
  16 625
  od
  • Obsluha a instalace
  • 1 x obrazovka 75 palců
  • Komerční licence
  • Pohyblivá platforma - volitelné
  • Virtuální realita - volitelné
  • Upgrade k dispozici
 • EXPERT
  3 dny
  34 680
  od
  • Obsluha a instalace
  • 1 x obrazovka 75 palců
  • Komerční licence
  • Pohyblivá platforma - volitelné
  • Virtuální realita - volitelné
  • Upgrade k dispozici

Nastavitelná konfigurace simulátoru

Zvolte velikost obrazovky, přidejte soutěžní obrazovku a vyberte si z 3 možností brandingu.

Na věku nazáleží

Letecký simulátor nabízí rychle nastavitelné sedadlo pro děti i dospělé.

Super spolehlivý

Dorazíme na Vaši akci s náhradními komponenty.

Mobilní komponenty

Letecký simulátor je neuvěřitelně kompaktní a vejde se do každého prostoru.

100% Pohlcující zážitek

Virtuální realita, 1 x obrazovka nebo 3Real MAX obrazovky v délce 4,5 m - maximálně realistické letecké zážitky.

Letecký simulátor je snadný
na ovládání bez jakýchkoliv zkušeností

Letecké simulace Expert - podrobnosti

Letecký trenažér Expert zahrnuje licencované Boeing ovládání, výkonný počítač, a volitelnou 3D pohyblivou platformu. K dispozici jsou možnosti letu kdekoli na světě a možnost nastavení povětrnostních podmínek, ročních období a času.

Náš pohyblivý Letecký simulátor Expert přináší realistický letový zážitek s efekty náklonu, akcelerace a brzdění. Certifikovaný pohyblivý systém dokáže generovat přetížení až 2G. Vyberte si z různých možností, včetně virtuální reality, různých velikostí obrazovek nebo impozantních panoramatických 3Real obrazovek. Naše obsluha hráče provede školením a ochotně zodpoví veškeré dotazy. Díky mnoha možnostem přizpůsobení je Letecký zážitek Expert vhodný pro začátečníky, pokročilé i profesionály.

Pronájem trenažéru letu je výbornou volbou pro vánoční večírky, teambuilding nebo jakékoliv jiné firemní akce – promo/PR, veletrhy, konference a festivaly. Je to fantastické překvapení pro narozeninové oslavy. Obohaťte svou akci o letecký simulátor, který Vám poskytne nezapomenutelný a vzrušující letecký zážitek. Pro nejvíce pohlcující zážitek si můžete vybrat panoramatickou obrazovku 3Real MAX (o délce 4,5 metru), díky níž si hráči budou připadat jako v kokpitu skutečného letadla.

Vlastníme komerční software licenci, takže můžeme poskytnout legální pronájem pro jakoukoliv akci s možností pronájmu simulátoru Airbus A330, který je velmi podobný pronájmu simulátoru Airbus A320 nebo dalšího leteckého giganta – Boeingu s možností pronájmu Boeingu 737-800 a dalších variant. Jsme připraveni řešit vaše konkrétní požadavky na pronájem leteckého trenažéru.

Objednávka

Máte dotazy?
jméno a příjmení *
firma
telefonní číslo *
E-mail *
VÁŠ DOTAZ

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zodpovězení Vašeho dotazu. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Letecký simulátor ULTRA

Ultra představuje letecký simulátor v nejvyšší konfiguraci. Je vybaven pohyblivou platformou s certifikací FIA, 5-metrovou obrazovkou 3Real a všemi možnostmi brandingu. RoarFun Grand Prize s 85 palcovou obrazovkou zahrnuje TOP 3 trofeje

pro vítěze soutěže letounů. Exkluzivně jsou zahrnuty služby jako RoarStrem obrazovka pro offline/online přenos a rezervační systém RoarFun Reserve pro rezervaci časových slotů návštěvníků před akcí.

Děti, mládež a dospělíStřední úroveň aktivityRozměry: 5.5 x 2.5 mNapájení: 220V
 • ULTRA 1 den
  doprava po ČR zdarma
  89 180
  +50% další den
  • Obsluha a instalace
  • Vše z varianty EXPERT
  • RoarFun Grand Prize
  • 3Real obrazovka 3x85 palců
  • RoarFun Reserve
  • RoarStream
  • Branding ULTRA
 • ULTRA 3 dny
  doprava po ČR zdarma
  148 160
  +70% další 3 dny
  • Obsluha a instalace
  • Vše z varianty EXPERT
  • RoarFun Grand Prize
  • 3Real obrazovka 3x85 palců
  • RoarFun Reserve
  • RoarStream
  • Branding ULTRA

Kvalita na prvním místě

Přinášíme nejrealističtější přenosný simulátor letu s Boeing-licencovanými komponenty.

Nejlepší konfigurace Ultra

Trenažér dodáme s RoarStream živým přenosem a RoarFun rezervačním systémem pro rezervací slotů.

Stále kompaktní velikost

Instalace možná v jakémkoli prostoru přes běžné dveře a stále snadný na ovládání.

Maximální spolehlivost

Dorazíme s náhradními komponenty pro zajištění nejlepší spolehlivosti.

Dodání zdarma po ČR a SR

Pronajměte si Letecký trenažér Ultra a užijte si doručení zdarma v rámci České a Slovenské republiky.

Letecký simulátor Ultra - podrobnosti

Pronájem Leteckého trenažéru Ultra obsahuje vše z verze Expert s kombinací virtuální reality a panoramatických obrazovek 3Real. Zahrnuty jsou všechny naše možnosti brandingu – zvyšte zapamatovatelnost své akce začleněním svého loga, vlastního textu nebo tématických obrázků na letadlo a soutěžní obrazovku. Branding na letadle je viditelný během rychlého úvodního tréninku.

Pro letecký zážitek Ultra je k dispozici možnost instalace panoramatické obrazovky 3Real MAX (délka 4,5 metru) pro autentický pohled do kokpitu – stejně jako ve skutečném letadle. Vydejte se do oblak s naším letovým simulátorem a nechte se přenést virtuální realitou do role skutečného pilota letadla. Díky soutěžní obrazovce RoarFun Grand Prize mohou návštěvníci soutěžit o nejlepší čas a součástí jsou i trofeje pro 3 nejlepší piloty.

Naše zkušená obsluha zajišťuje bezproblémový provoz, pomáhá s nastavením simulátorů pro dokonalý zážitek z letu, poskytuje hráčům rychlé školení a je k dispozici pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů. Pilotní trenažér Ultra je vhodný pro všechny úrovně – začátečníky, nadšence i skutečné profesionály. Díky pohlcující VR, pohyblivé platformě a velkým obrazovkám zajišťuje tato varianta skutečně jedinečný zážitek.

Objednávka

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Časté dotazy k leteckému simulátoru:

Kam je možné doručení leteckého simulátoru?

Umíme doručit zábavu po celé ČR i do zahraničí. Máme skvělou polohu pro rychlé dodání leteckého simulátoru kdekoli v Česku i na Slovensku, včetně Prahy, Brna, Plzně, Bratislavy, Košic nebo Nitry. Ceny počítáme individuálně podle vzdálenosti a doby doručení. Pro některé varianty můžete využít doručení zdarma. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme.

Kolik stojí pronájem leteckého trenažéru na klíč?

Ceny za pronájem leteckého simulátoru začínají od 16 625 Kč/den a liší se v závislosti na zvolených komponentech, lokalitě a době konání akce. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vašich požadavků a podrobností o akci poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Nabízíte pronájem leteckého simulátoru s oficiálně licencovanými komponenty?

Ano, používáme oficiálně licencovanou řídicí páku Boeing. Pohyblivý systém je certifikován FIA. Licencovaná sedadla Boeing jsou k dispozici na vyžádání.

Zajistíte k pronájmu leteckého simulátoru i obsluhu počas konání akce?

Ano, naše obsluha se postará o nastavení leteckého simulátoru, zodpoví případné dotazy a pomůže s organizací soutěže. Celý náš tým hovoří plynně anglicky. Další podrobnosti naleznete na stránce – RoarFun Wizards.

Kolik prostoru je potřeba pro umístění leteckého simulátoru?

Potřebný prostor závisí na výběru a počtu obrazovek. Nejmenší letecký simulátor potřebuje přibližně 1,5 × 1,5 metru, zatímco letecký simulátor v provedení 3Real Ultra vyžaduje přibližně 5 × 2,5 metru.

Můžeme si pronajmout trenažér letu pro venkovní akci?

Ano, naše pohyblivé letecké simulátory je možné používat i venku. V případě venkovní akce se prosím ujistěte, že můžete zajistit odpovídající přístřeší, například stan nebo střechu, aby bylo zařízení chráněno před přímým slunečním světlem, deštěm a větrem.

Jak dlouho trvá let jednoho hráče na leteckém simulátoru?

Obvykle s klientem před akcí projednáme podrobnosti a upravíme délku leteckého zážitku na základě očekávaného počtu účastníků, časového harmonogramu a koncepce akce. Jeden let na leteckém simulátoru může trvat pouhých 5 minut a 1-2 minuty na výměnu hráčů. Doporučená doba na pohyblivém leteckém simulátoru s virtuální realitou je 7-9 minut na jeden pokus, mezi kterými je třeba věnovat 2-3 minuty na výměnu hráče a vysvětlení ovládání.

Umíte přidat moje logo na letecký simulátor?

Nabízíme různé možnosti pro přidání Vašeho loga, textu nebo obrázku k našim leteckým simulátorům. Mezi tyto varianty patří umístění Vašeho loga do herního softwaru: dovnitř letadla, na letadlo zvenku nebo na soutěžní obrazovku. Pro více informací navštivte naši stránku – RoarFun BrandMe

Je možné zajistit živý přenos z letu na leteckém trenažéru?

Ano, z letu na  leteckém simulátoru je možné vysílat živé přenosy dvěma způsoby: Offline streamování na místě na externí obrazovku umístěnou maximálně 20 m od akce – to umožňuje nejspolehlivější kabelové připojení. Druhou možností je online streamování na platformy YouTube a Twitch. Přijedeme s modemy 5G a záložním řešením, nicméně přenos vždy záleží na kvalitě místní mobilní sítě.

Můžeme uspořádat soutěž o nejlepšího pilota na leteckém simulátoru?

Ano, nabízíme možnost soutěže o nejlepší čas na dosažení určité nadmořské výšky. K měření nejlepšího času můžeme použít více leteckých simulátorů a výsledky odeslat na soutěžní obrazovku RoarFun Grand Prize. O soutěž se postará naše obsluha.

Jaký je rozdíl mezi leteckým simulátorem s VR a leteckým simulátorem s 3Real obrazovkami?

Virtuální realita může nabídnout nejlepší zážitek. Pronájem leteckého simulátoru s VR je nejlepší volbou při omezeném prostoru. Nevýhodou je, že někteří lidé se necítí ve VR dobře. Někteří lidé by virtuální realitu s leteckým simulátorem nevyzkoušeli, protože s VR mají špatné zkušenosti. Obrazovky 3Real zahrnují 3 velké obrazovky vedle sebe, díky tomu je velikost obrazu podobná skutečnému letadlu. Technologie 3Real je nejlepší k přilákání co nejvíce lidí a maximální přitáhnutí pozornosti.

Co potřebuji zajistit pro pronájem leteckého simulátoru?

Pro pronájem VR leteckého simulátoru potřebujete pouze jednu běžnou zásuvku 110/220 V. O vše ostatní se postaráme my – dodání, instalaci a obsluhu. Není nutné žádné připojení k internetu – všechny naše letecké simulátory fungují offline. Letecký simulátor je energeticky úsporný, maximální spotřeba 1,4 kW na jeden stánek s leteckým simulátorem s 3Real 3×85 palcovými obrazovkami a jednou další obrazovkou pro zobrazení nejlepších výsledků v soutěži.