Připojte se k RoarFun

Úžasná práce jako RoarFun Wizard

Wizzard se stará o vytváření magických okamžiků pro naše zákazníky. Jedná se o výbornou příležitost přivýdělku pro studenty a pracující jednotlivce se zájmem o budoucí dlouhodobou spolupráci.

OdměnaOpravdu skvělá! + 50% bonus po 22:00

Požadavky

  • Místní jazyk – úroveň C2
  • Plynulá angličtina
  • Dochvilnost a kreativita
  • Radost z komunikace s lidmi
  • Fyzická a emocionální odolnost
  • Dostatek pozitivní energie
  • Vášeň pro poskytování #1 zábavních služeb

Pracovní náplň

  • Účast na akcích v celé EU.
  • Pomoc s nastavením a konfigurací zařízení.
  • Pomoc při nakládání vybavení do vozidel („není to příliš těžké!“).
  • Vysvětlování návštěvníkům akcí, jak se ovládají závodní a letecké simulátory, virtuální a rozšířená realita.
  • Komunikace s návštěvníky akce s cílem vytvořit pozitivní atmosféru.

Co nabízíme

Jedná se o jedinečnou pracovní příležitost – pracujete a bavíte se zároveň.

  • Jedná se o jedinečnou pracovní příležitost – pracujete a bavíte se zároveň.
  • Skvělá hodinová mzda za práci na akci s bonusem +50 % po 22:00.
  • Doprava na místa konání akcí zdarma.
  • Podnikem hrazené zahraniční cesty.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Možnost budoucího přesunu do jiných zemí.
  • Práci v přátelském a pozitivním kolektivu vedeném zkušenými kolegy.
  • Interní kurzy zaměřené na zlepšení služeb zákazníkům a prodejních dovedností.
  • Příležitosti ke zvyšování kvalifikace v zábavním průmyslu.
  • Volnost při experimentování s novými nápady v zábavním průmyslu.
  • Uvidíte, jak vaše nápady ožívají.Skvělá hodinová mzda za práci na akci s bonusem +50 % po 22:00.

Uvítáme uchazeče s předchozími zkušenostmi i bez nich, pokud jsou ochotni se učit. Smlouva je uzavřena na základě samostatně výdělečné činnosti. Pracovní rozvrh lze projednat individuálně

a přizpůsobit jej vašemu studiu nebo současnému zaměstnání. Ať už jste číšník, IT specialista nebo generální ředitel, při výběrovém řízení oceníme především pozitivní přístup. Hledáme jedince s atomovou energií, kteří našim klientům poskytnou ty nejlepší zážitky.

Máte zájem?
Zašlete svůj životopis a údaje na adresu iamatomic@rentfun.eu

Naší misí je přinášet štěstí každému člověku na světě

Naší vizí je poskytovat neuvěřitelnou zábavu na místě, kde se zákazníci mohou bavit, ať už jsou to děti, teenageři nebo dospělí

Naše hodnoty:

  • Především si vážíme lidí, kteří s námi spolupracují. Pokud jsou spokojeni oni, jsou spokojeni i naši klienti.

  • Snažíme se, aby byli zákazníci spokojení, aby se k nám vraceli a sdíleli radost s ostatními.

  • Vytváříme lidem veselé vzpomínky a spojujeme je s kolegy, přáteli a rodinou bez ohledu na věk.

  • Vždy přemýšlíme o tom, jak se zlepšit a co by se dalo udělat lépe.

  • Pohání nás vášeň a odhodlání poskytovat našim klientům ty nejlepší zážitky.

  • Nabízíme pouze zábavu, která nás samotné baví.

  • Přinášíme nejúžasnější zábavu pro každého hosta.