RoarFun spokojení klienti - racing zážitek na klíč pro Audi. Inspirace na Vaši akci - Audi VR Dakar zážitek, tématika - Audi Dakar Rally RSQ E-Tron. Lokace - Festival Krumlov 2024 - Mezinárodní hudební festival.

Společnost Audi se na nás obrátila, abychom pro jejich stánek na festivalu klasické hudby vytvořili pohlcující závodní zážitek. Několik let jsme spolupracovali na realizaci zážitků z historických vozů, DTM, rally a off-roadů.

Konceptem těchto akcí bylo představit bohatou historii značky Audi jedinečným a emotivním způsobem. Dokonce jsme přinesli závodní zážitek na festival SnowJam hned vedle lyžařské sjezdovky.

RoarFun spokojení klienti - interaktivní zážitek na klíč pro Audi. Inspirace na Vaši akci - Audi VR rally zážitek, tématika - Audi Legenda S1 E2 Simulátor. Lokace - SnowJam.
RoarFun spokojení klienti - VR zážitek na klíč pro Audi. Inspirace na Vaši akci - Audi VR retro zážitek, tématika - Auto Union. Lokace - Festival Krumlov 2024 - Mezinárodní hudební festival.

Historické prostředí ve 30. letech 20. století s ikonickým vozem Auto Union Type C, rally v 80. letech s legendárním vozem Audi S1E2, superrychlé závody DTM v moderní éře a šílený elektrický offroadový zážitek.

Získejte cenovou
nabídku >

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

ZOBRAZIT NAŠE KLIENTY