RoarFun Clients Dell Technologies conference with Michael Dell Formula 1 team immersive F1 simulator at Dell Technologies conferences

Společnost Dell Technologies je sponzorem závodního týmu Formule 1 McLaren. Na akci Dell Technologies, kde byl hlavním řečníkem zakladatel společnosti Michael Dell, jsme připravili zážitek ze závodů Formule.

 Účastníci si během konference užili zážitek ve virtuální formuli. Použili jsme emocionální branding RoarFun BrandMe pro logo Dell Technologies a umístili ho na halo formule, billboardy a mosty na závodní trati v Rakousku.

RoarFun Clients Dell Technologies Formula 1 team sponsor immersive F1 simulator at Dell Technologies conferences with Michael Dell speaker
RoarFun Clients Dell Technologies conference with happy lady at Dell Technologies conferences

Účastníci si mohli vybrat mezi virtuální realitou a velkou obrazovkou dle svých preferencí. Použili jsme nastavení pro začátečníky, aby měl každý šanci vyhrát ceny.

Získejte cenovou nabídku zde >

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

ZOBRAZIT NAŠE KLIENTY