RoarFun Clients Check Point CPX 360 IT security conference immersive Formula simulator with RoarFun Grand Prize screen

Pro IT bezpečnostní konferenci Check Point CPX360 jsme dodali plně pohyblivý simulátor Formule s 3Real obrazovkami a brandovanou obrazovkou RoarFun Grand Prize, která viditelně zobrazovala nejlepší závodní časy.

Integrovali jsme emocionální brandingový balíček RoarFun BrandMe Ultra s načítacími obrazovkami a logem Arrow – Check point v halo závodního kokpitu, díky čemuž jsme mohli představit nejnovější produkty zákazníků v oblasti IT bezpečnosti.

RoarFun Clients Check Point CPX 360 IT security conference immersive Formula simulator with McLaren Lego
RoarFun Leos Mares Formula F1 simulator at Check Point CPX 360 IT security conference immersive Formula simulator with McLaren Lego

Zákazník umístil pohyblivý simulátor formule vedle hlavního vchodu na pódium. Naše obří obrazovky 3Real upoutaly pozornost návštěvníků. Leoš Mareš byl přítomen jako moderátor akce a zastavil se také na stánku se simulátorem Formule.

Získejte cenovou nabídku zde >

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

ZOBRAZIT NAŠE KLIENTY