Colours of Ostrava. RoarFun Inspirace na Vaši akci - letecky interaktivní zážitek, tématika - Vyhlídkové lety Moravskoslezský kraj.

Moravskoslezský kraj nás kontaktoval, abychom připravili letecký zážitek pro jejich propagační stánek na hudebním festivalu Colours of Ostrava. Cílem bylo ukázat krásy jejich regionu. Za 4 dny nás navštívilo 1000+ diváků.

Použili jsme obrazovky 3Real, abychom upoutali pozornost návštěvníků, a pohybovou platformu, abychom zajistili co nejlepší zážitek z letu. Nastavení pro začátečníky umožnilo, že si letecký simulátor mohl užít každý.

Letecky trenazer - Colours of ostrava. Přelet nad moravskoslezským krajem a vstupenka na colours of ostrava zdarma.
RoarFun spokojení klienti - zábava na klíč pro Colours of Ostrava. Inspirace na Vaši akci - letecky interaktivní zážitek, tématika - Vyhlídkové lety Moravskoslezský kraj.

Děti měly z létání velkou radost. Obsluha RoarFun Wizard se postarala o provoz pohyblivého leteckého simulátoru po celou dobu konání festivalu. Vzlétli jsme na místním letišti a ukázali krásu Moravskoslezského kraje ve virtuálním prostředí.

ROARFOTO GALERIE

1000+ diváků
500+ fotek
280 vzletů

ZÍSKEJTE NABÍDKU

Na akci pro Moravskoslezský kraj jsme použili: 

Letecký simulátor

ZOBRAZIT VÍCE

RoarFun Wizards

ZOBRAZIT VÍCE

Získejte cenovou nabídku >

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

ZOBRAZIT NAŠE KLIENTY