4000 zobrazení log celkem
3 Třídy, 14 sponzorů
3Real a VR

ROARFOTO GALERIE #1

RoarFun spokojení klienti - zábava na klíč pro Arrow. Inspirace na Vaši akci - ARROW interaktivní zážitek, tématika - Krásná holka a Formule 1 simulátor.

Sponzor týmu Arrow F1 McLaren nás oslovil, abychom dodali strhující simulátor formule pro Arrow Forum. Zahrnuto bylo celkem 14 sponzorů ve třech úrovních – všechny bylo třeba integrovat do virtuální závodní dráhy, aby každý sponzor měl svou úroveň.

Klient si vyzkoušel simulátory v našem ShowRoomu a dal na naši radu, aby použil dva pohyblivé simulátory Formule – jeden s 3Real obrazovkami, aby upoutal pozornost lidí, a druhý s VR, aby poskytl nejlepší virtuální zážitek z Formule.

RoarFun spokojení klienti - interaktivní zábava na klíč pro Arrow. Inspirace na Vaši akci - ARROW Formule 1 zážitek, tématika - závody F1.
RoarFun spokojení klienti - interaktivní zážitek na klíč pro Arrow. Inspirace na Vaši akci - ARROW VR Formule 1 zážitek, tématika - Virtuální realita a RoarFun Wizard.

Účastníci konference si simulátory vyzkoušeli během přestávek, takže naše obsluha zajistila, aby se účastníci rychle střídali. Použili jsme nastavení pro začátečníky, díky tomu měl každý šanci vyhrát ceny.

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

ZOBRAZIT NAŠE KLIENTY