Dr. Max RoarFun BrandMe emotional branding flight experience with Boeing flight motion simulator in Japan style costume.

Dr. Max je předním evropským řetězcem lékáren. Společnost nás oslovila, abychom zajistili působivou zábavu pro jejich interní zaměstnaneckou konferenci. Tématem akce bylo „Cestování po světě“ a náš pohyblivý letecký simulátor byl jasnou volbou.

Použili jsme velkou obrazovku, abychom si získali pozornost lidí, a VR, abychom návštěvníkům poskytli ten nejlepší letecký zážitek. Každý návštěvník byl krátce seznámen se základním ovládáním letadla – jak ovládat brzdy, podvozky a klapky.

Dr. Max RoarFun BrandMe emotional branding flight experience with Boeing flight motion simulator
Dr. Max RoarFun BrandMe emotional branding flight experience with Boeing flight motion simulator in Japan flying together.

S využitím služby RoarFun BrandMe jsme přidali logo Dr. Maxe pro oživení letounu. Návštěvníci cestovali s Boeingem na virtuální místa po celém světě.

Získejte cenovou nabídku zde >

Rychle a nezávazně ověřit dostupnost
Jméno a příjmení *
Firma
Telefonní číslo *
E-mail *
Vybraná varianta nebo podrobnosti k akci
Datum, záčátek a konec akce *
Poznámky

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte s použitím a uložením Vašich údajů pro zpracování Vašeho požadavku. Ochrana údajů je pro nás důležitá. Pokud ODESLAT nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem.

ZOBRAZIT NAŠE KLIENTY